Dynamic X-Ray

KOVİD-19 VİRÜS SALGINI HAKKINDA

Değerli Müşterimiz;

DİNAMİK RÖNTGEN olarak, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve tüm paydaşlarımıza karşı sorumluluğumuzun farkında olarak adımlar atıyoruz.

Hizmetlerimizi kesintiye uğratmayacak şekilde, çalışanlarımızın ve toplumun sağlığını koruyacak önlemleri alıyoruz ve almaya devam ediyoruz:

Bu doğrultuda ülkemizde belirlenen ilk vaka ile birlikte Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan önlemleri aşağıdaki şekilde uyguladığımızı siz paydaşlarımızla paylaşmak isteriz.
alışanlarımızı bilinçlendirdik ve gerekli önlemleri aldık.

Koronavirüsü ile ilgili bireysel hijyeni ve bağışıklık güçlendirmeyi sağlayacak ürünleri temin ettik, kullanımları ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri yaptık.

Ofisimizi ve çalışanlarımızın kullandığı servisleri hijyen kuralları doğrultusunda dezenfekte ettirdik. Aynı zamanda dezenfekte için gerekli malzemeleri ofisimiz için de temin ederek, sürekliliğini sağladık.

Hastanelerimizin zorunlu teknik servis ihtiyaçları hariç Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerimizi durdurduk.

Geldiğimiz süreçte bunun yeterli olmadığını görerek: 18 Mart Çarşamba itibari ile, müşterilerimizin taleplerine cevap verecek, hizmetimizi aksatmayacak şekilde uzak bağlantı ile teknik servis hizmeti iş modeline geçtik.

Bu model çerçevesinde, tüm süreçlerimizin KESİNTİSİZ devam etmesi için gerekli olan teknolojik ağa ve iletişim alt yapısına sahibiz.

Tüm müşteri ziyaretleri, toplantı ve etkinlik katılımlarını sürecin gelişimine bağlı olarak dijital hale getirdik.

Müşteri hizmetlerimiz, gerek telefon, gerek mail, gerekse Kurumsal Whats App hattımızdan hizmet vermeye devam etmektedir.

Tüm paydaşlarımızın ve toplumun sağlığını düşünerek aldığımız bu önlemlerin de yardımı ile içinden geçtiğimiz süreci en az zararla ve dayanışma ruhuyla atlatacağımıza dair inancımız tamdır.

Saygılarımızla Kamuoyuna Bildirilir

DİNAMİK RÖNTGEN